poniedziałek, 30 lipca 2012

Namioty

Jakiś czas temu pogoda nie dopisywała. Spacery były ograniczone, bo padało. I wtedy powstał pomysł na stworzenie na szybko tipi. Powstał ze sztalugi, prześcieradła :) Na szczycie zostały zamontowane światełka choinkowe. I tak przez kilka dni chłopaki mieli frajdę :) i nie tylko ;)Zdjęcie to zgłaszam na wyzwanie "TEN MOMENT" na blogu Uli cudne są momenty gdy nasze dzieci bawią się bez wymyślnych zabawek i wysilają swoją wyobraźnię do tworzenia swojego dziecięcego świata - wciągając nas w to. Chociaż nie powiem czasami nam się nie chce, bo coś jest do zrobienia i chce się chwili spokoju a czasami trzeba zostawić wszystko i po prostu z nimi pobyć :) I nigdy się nie żałuje ,bo sobie uzmysławiamy że ten moment ta chwila już się nie powtórzy.No i wreszcie nastała piękna pogoda :D Z racji że na wakacje nigdzie nie jedziemy ,to w ramach atrakcji dla dzieci i siebie rozłożyliśmy namiot na balkonie :)
I był w weekend plan wielki żeby spać w nim. Po części się udało bo dzieci zasnęły ,ale koło północy musieliśmy ich ewakuować bo przyplątała się burza...
Ale nie tracimy ducha i na pewno będzie nocka w namiocie na balkonie :)10 komentarzy:

 1. czas poświęcony dzieciom nigdy nie jest stracony :) Wyzwaniowe zdjęcie bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie też tak uważam :)
   Dziękuję za miłe słowa :)

   Usuń
 2. Super! dla dzieciaków to niesamowita frajda!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję :) O tak to była wielka frajda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz racje co do dzieci i mijanego czasu. Właśnie dziś zdałam sobie sprawę, jak Maïa szybko rodnie i że już nigdy nie będzie takim maleństwem jak była. Trzeba łapać i wykorzystywać na maxa te wspólne chwile. :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokładnie tak, wydaje mi się że gdy ma się dzieci jeszcze bardziej widać przemijanie czasu.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...