poniedziałek, 12 listopada 2012

Pocięłam Claudię

W Collage Caffe pojawiła się informacja o artykule w "Claudii" w którym przedstawiono naszą pasję i wspaniałe polskie scraperki. Artykuł sobie zachowałam, a resztę gazety pocięłam. Pomijając kilka ciekawych artykułów ( oczywiście na pierwszym miejscu o scrapbookingu :) reszta tematów (w większości) dotyczyła konsumpcjonizm i nadmiernego dbania o wygląd zewnętrzny.
Nie wiem czy tylko mnie,ale bardzo mnie to raziło. Dbanie o wygląd jak najbardziej ,ale zmiany typu radykalne metamorfozy, czy temat numer 1 to ciuchy , biżuteria itd to dla mnie przesada i nie te wartości w moim życiu są najważniejsze. Dlatego też dwa pierwsze "cięcia" powstały pod wpływem tych przemyśleń.


Poniżej - mój protest - wcale nie muszę być perfekcyjna 

Poniżej - Stop konsumpcjonizmowi , najważniejsze jest piękno wewnętrzne
Poniżej smaki życia- gorzkie i słodkie, Akurat przy tej pracy najmniej zrobiłam, do strony z gazety dodałam kilka elementów , które bardzo mi przypasowały
I ostatnia praca - tak przewrotnie zapytałam - jak polubić radość życia? ,z moich obserwacji wynika że niektórzy mają problem z radością. Czasami mam wrażenie że boją się cieszyć życiem. Niestety nadmierne czarnowidztwo jest straszne.
Pod pytaniem jest moja odpowiedź - otworzyć się :) ,ale najlepiej jak każdy sam sobie odpowie.

Poniższą pracę zgłaszam na wyzwanie w scrapki -Wyzwanie #49 -20 minut


2 komentarze:

  1. WOW! Bardzo mi się podoba Twoja wersja Claudii :) Rewelacja! musisz częściej kupować tą gazetkę i od razu ją ciąć ;) Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję cieszę się że Tobie się podoba :) No nie powiem wciągające te cięcia :))

      Usuń

Dziękuję za każde słowo :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...