czwartek, 4 lutego 2016

Co mnie czeka w tym roku?

Wiem pytanie ,takie większość stawiała sobie w styczniu,ale u mnie tak to nie działa. Wszystko musi nabrać mocy prawnej i przekonania do działania. To co mnie czeka w tym roku?
Jakiś czas temu w sieci pojawiła się zabawa - wróżba na nowy rok. Polegała ona na tym aby wyłonić trzy słowa z tablicy na której były rozmieszczone w różnej kombinacji litery. Słowa "układały się" po angielsku a ja w tym języku jestem na poziomie bardzo bardzo podstawowym. Wyłoniłam poniższe słowa: LOVE, HEALTH (gdzie musiałam sprawdzić co to znaczy..) , POPULAR.
I tak przymierzałam się aby zrobić pracę z wykorzystaniem tych słów. No i nie miałam pomysłu. Aż z pomocą przyszły różne wyzwania na blogach.
I tak powstała praca, która będzie cyklem z racji wyzwania na blogu UHK Gallery - w zeszłym roku były domki (udało mi się zrobić tylko kilka) .A w tym roku temat to Feminki .  
Praca jest symbolicznym autoportretem, kolory mają dodawać energii.
Symbolika  odchodząca w fantazję bo oczy mam w kolorze piwnym , pomijam włosy i uwydatnione usta ;) Chciałabym aby te trzy słowa na różnych płaszczyznach uaktywniły się w tym roku. Dlatego też takim symbolicznym kolorem będzie czerwony - który pobudzi do działania. Chociaż nie zmienia to faktu ,że nadal uwielbiam turkusowy :) Pracę zgłaszam na wyzwanie :
TricksArt  - Wyzwanie/Challange #29 "Mój portret"  
Artimeno - wyzwanie # 43 -Praca z papierami UHK Gallery
wykorzystane papiery to : Saturday - 2PM/czternasta i 
                                          Saturday afternoon/sobotnie popołudnie
10 komentarzy:

 1. wróżby to zupełnie nie moja bajka... ale słowa prowadzące Cię na ten rok brzmią ciekawie i życzę aby w tych trzech dziedzinach wszystko było wspaniale! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie ja też za bardzo za wróżb nie wyszukuję ,horoskopów nie czytam,ale czasami takie znaki motywujące dodają skrzydeł :)
   Dziękuję i oby się spełniło :)

   Usuń
 2. Motywatory muszą być! I niech się dzieje!
  Piękna praca, Dziękujemy za udział w wyzwaniu Artimeno

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie niech się dzieje :)
   Dziękuję bardzo :*

   Usuń
 3. Ślicznie i bardzo optymistycznie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny ten portret, podoba mi się w Twej pracy naturalność i to, że rysowałaś postać samodzielnie, to największe atuty w rękodziele- stworzyć coś według SWOJEGO pomysłu oraz WŁASNYMI łapkami ;)Życzę by nabrały mocy sprawczej życzenia ulokowane w tej pracy! Dziękuję za udział w wyzwaniu Artimeno!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie :) Bardzo mi miło ,że doceniłaś w mojej pracy samodzielny rysunek :)

   Usuń
 5. Pięknie :) dziękujemy za udział w wyzwaniu TricksArt

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...