poniedziałek, 10 stycznia 2011

Świąteczne szkraby

Z racji że świątecznych wpisów nie było ,mam małe zaległości z fotkami tego typu. I tak pierwsza z serii :) Nasze chłopaki w roli Świętych Mikołajów :)
Jurek pięknie mówi , coraz więcej :) Ma swoje małe bunty ale ogólnie jest posłuszny i bardzo pomocny. Teraz jest na etapie "ja siam" i "Łujek pomóc" - jest kochany i przesłodki - pomaga nakrywać do stołu i sprząta - mały pomocnik. Pięknie korzysta już z nocnika :)
Układa nie tylko wieże z klocków ale również stawia ciekawe nowoczesne budowle :)
No i słucha i chce żeby mu czytać i sam po swojemu czyta :)
Ostatnio bierze zabawki i bawi się niby robiąc inscenizacje - tworzy sobie historie z życia wzięte np. układa auta jedno za drugim mówiąc że jest korek :) ,jeździ do mechanika naprawia auta, karmi lalkę ,kładzie ją spać itd.
Maksiu coraz częściej chce stawać na nóżki, pięknie już pełza. I szykuje się do raczkowania - staje na czworakach i kołysze się do przodu i tyłu :)
Od paru dni pięknie klaszcze, macha rączką "papa" i kiwa główką "nie nie" :) i można powiedzieć że to wszytko robi na komendy :)
Bardzo obserwuje Jurka i próbuje co niektóre rzeczy powtarzać.
Coraz częściej do chodzi do wspólnej zabawy między nimi. Jurek dba żeby Mimi nie bawił się kolorowymi klockami i podaje mu bezbarwne.
Cudnie jest na nich patrzeć :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde słowo :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...