niedziela, 4 stycznia 2015

1/52 /2015


Spodobała mi się idea projektu 52 i chcę go nadal tworzyć . Tak jak w tamtym roku posty będą pojawiać się w niedzielę , takie podsumowanie tygodnia.
Troszeczkę projekt rozszerzę o prace chłopaków - tak w formie pamiątki na przyszłość . Sporo rysują , lub budują a trzymanie wszystkich dzieł jest niemożliwe . To miejsce będzie idealne , na przegląd twórczości :)
Chciałabym też więcej opisywać zdarzeń z życia rodzinnego ,ale pozytywnych. Negatywne też są ,jak w każdej rodzinie ,ale to nie sztuka narzekać - widzieć złe strony. Dodatkowo to będzie moja praca nad sobą , nad zauważaniem tego co i tak w przyszłości wolimy pamiętać - szczęśliwe chwile.


Oczywiście pierwsze zdjęcia z przygotowań sylwestrowych.
 Chłopaki i ich kreacje :)Wczoraj Jurek zadziwił mnie swoim przemyślanym zachowaniem.
A było tak:
Jurek chciał poćwiczyć pisanie literek ,dostał wydrukowane ćwiczenia,oczywiście Maksiu też chciał coś robić . Z racji, że na literki za wcześnie , to dostał szlaczki . No i coś mu nie wychodziło to rysowanie i wściekał się i płakał . Zawołałam Maksia i mu tłumaczę , że przecież ma próbować a jak nie chce to nie musi tego robić . Na to przyszedł Jurek i mówi mu , że ma się nie przejmować bo jemu też od razu wszystko nie wychodzi. I pokazał, na swojej kartce jak źle narysował .. 
Maksiu został pocieszony i poszedł do pokoju rysować .
A za chwilę przyszedł do mnie Jurek  i po cichu spytał czy wiem dlaczego tak zrobił .. aby Maksowi nie było smutno ,że mu nie wychodzi..

Rozczulił mnie niebywale :)


Praca Jurka : "Kosmici"

4 komentarze:

 1. Podziwiam, że praca tak pięknie kolorowa. Mój syn długo bardzo wolał prace w stylistycze "piórkiem i bez węgla".
  Kosmici ekstra.
  A dzieci uczą się od rodziców :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolory super - to racja . Najbardziej rozbraja mnie ta pewność ręki w pracy , nie waha się po prostu rysuje .

   Usuń

Dziękuję za każde słowo :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...