wtorek, 23 kwietnia 2013

Jurek i obrazek

Dzisiaj dzień imieninowy :) Jurasek świętował od samego rana. Obudzony został rodzinnym sto lat , elegancko ubrany wybrał się do przedszkola nie mogąc doczekać się kiedy poczęstuje koleżanki i kolegów cukierkami. A dokładnie ptasim mleczkiem. No i tu wyszła mała zapobiegliwość i wyobraźnia rodziców... 
Nie powiedzieliśmy Jurkowi że ptasie mleczko ma dwa poziomy...(jakoś wydawało to się nam oczywiste..) I gdy częstował  dzieci wystraszył się że niestarczy dla wszystkich.. Pani  wybawiła go ukazując drugi poziom słodkości. Podobno radość Jurka i jego mina bezcenna :))
Zdjęcie solenizanta u męża - tutaj 
Dzisiaj zrobiłam kwiatową  kartkę - obrazek. 
Pobawiłam się trochę mediami. Kwiatowy zawrót głowy - kwiatowe tło i przyklejone dwa rodzaje kwiatków. Duży kwiat dodatkowo ozdobiony wstążką i pochlapany pastą strukturalną - trochę jej sporo na pracy.
Jako tło - tak w ramach odkrywania warsztatu - użyłam chusteczek nawilżających - w które wcześniej wycierałam pędzle (malowałam obraz farbami akrylowymi) I fajne plamy się porobiły aż zal było wyrzucać..Pracę zgłaszam na wyzwanie w Craft Artwork
i SPA jutro.. następny solenizant i tak przez jakiś czas - będzie u nas imprezowo :)))
7 komentarzy:

 1. Imprezy kwitną razem z wiosną. Udanej zabawy i najlepszego dla obu solenizantów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O dokładnie tak, w zasadzie co tydzień ktoś inny :)
   Dziękujemy :)

   Usuń
 2. Oj... świetna karteczka. Dziękuje za udział w wyzwaniu Craftowego Ogródka;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też nigdy nie wyrzucam papierów, które służą mi jako zabezpieczenie powierzchni przy chlapaniu/malowaniu :) Masz całkowitą rację, są potem świetne do wykorzystania :)
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu Galerii RAE :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...